BOUNCER
ING DELUXE VIBRATING BOUNCER_GOJI
12535-000
BOUNCER
12535-000
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 0 - 6 månader |
| User Weight Range (lb) | 0 - 20 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 9 kg |
| Style Number | 12535 |
|---|---|
| Version Number | 12535-000 |
| Material | 12535-000 |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | SEATS |
| SubCategory | BOUNCER |
| Color | BLÅ |
| Fashion | GOJI |
| Platform | Vibrating Bouncer |
| Material Summary | 78.35% Metall, 15.48% Plast, 6.17% Tyg |
| Fill Material Summary | 85% Polyester fyllning, 15% EVA-skum (etylenvinylacetat) |
| Assembled Dimensions (in) | 20.0" (H) x 21.3" (W) x 18.31" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 50.8 cm (H) x 54.1 cm (W) x 46.51 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 3.696 |
| Weight of Product Alone (kg) | 1.68 |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | Nödvändig |
| Battery Summary | 1 C Alkalisk Batterier krävs (Ingår ej) |
| Battery 1 Included | Ingår ej |
| Battery 1 Life | 60.0 |
| Battery 1 Qty | 1 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | C |
| Battery 1 Type | Alkalisk |