BABY PLASTIC PEG
BE TINY TAMBOURINE MUSICAL TOY N RATTLE
12925-000-000-06-R
BABY PLASTIC PEG
12925-000-000-06-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 3 - 36 månader |
| Style Number | 12925 |
|---|---|
| Version Number | 12925-000 |
| Material | 12925-000-000-06-R |
| Brand | Baby Einstein™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLASTIC PEG |
| EAN | 0074451129252 |
| Item UPC | 074451129252 |
| Color | FLERFÄRGAD |
| Collection | Music |
| Material Summary | 80% Plast, 15% Metall, 5% Papper |
| Assembled Dimensions (in) | 4.25" (H) x 4.0" (W) x 1.5" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 10.8 cm (H) x 10.16 cm (W) x 3.81 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.066 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.03 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 6.7" (H) x 5.6" (W) x 1.6" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 17.02 cm (H) x 14.22 cm (W) x 4.06 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.162926 |
| Case Pack Cube (m) | 0.005 |
| Case Pack Weight (lb) | 1.188 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.54 |
| Case Pack Dimensions (in) | 6.4" (H) x 5.3" (W) x 8.3" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 16.26 cm (H) x 13.46 cm (W) x 21.08 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Krävs inte |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|