BABY PLUSH PEG
BS JINGLE JOY SLOTH
12950-000-000-06-R
BABY PLUSH PEG
12950-000-000-06-R
| Gender | Kvinna |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 månader |
| Style Number | 12950 |
|---|---|
| Version Number | 12950-000 |
| Material | 12950-000-000-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLUSH PEG |
| EAN | 0074451129504 |
| Item UPC | 074451129504 |
| Color | LILA |
| Material Summary | 70% Tyg, 25% Plast, 5% Metall |
| Fill Material Summary | 100% Polyester fyllning |
| Assembled Dimensions (in) | 11.0" (H) x 5.5" (W) x 2.0" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 27.94 cm (H) x 13.97 cm (W) x 5.08 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.117 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.053 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 11.1" (H) x 5.6" (W) x 2.0" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 28.19 cm (H) x 14.22 cm (W) x 5.08 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.257508 |
| Case Pack Cube (m) | 0.007 |
| Case Pack Weight (lb) | 1.298 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.59 |
| Case Pack Dimensions (in) | 7.2" (H) x 6.0" (W) x 10.3" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 18.29 cm (H) x 15.24 cm (W) x 26.16 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Krävs inte |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|