TEETHER
BS 3PK TEXTURED TEETHERS_GUMMY BUDDIES
13072-000-000-06-R
TEETHER
13072-000-000-06-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 3 - 36 månader |
| Style Number | 13072 |
|---|---|
| Version Number | 13072-000 |
| Material | 13072-000-000-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | TEETHER |
| EAN | 0074451130722 |
| Item UPC | 074451130722 |
| Color | FLERFÄRGAD |
| Material Summary | 100% Plast |
| Assembled Dimensions (in) | 7.9" (H) x 5.9" (W) x 1.0" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 20.07 cm (H) x 14.99 cm (W) x 2.54 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.198 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.09 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 7.95" (H) x 5.98" (W) x 0.87" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 20.2 cm (H) x 15.2 cm (W) x 2.2 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.152482 |
| Case Pack Cube (m) | 0.004 |
| Case Pack Weight (lb) | 1.694 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.77 |
| Case Pack Dimensions (in) | 8.62" (H) x 4.88" (W) x 6.26" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 21.9 cm (H) x 12.4 cm (W) x 15.9 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 6 PCS |
| Batteries Required | Krävs inte |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|