BABY PLUSH PEG
BS PULL PLAY N BOOGIE MUSICAL_GIRAFFE
13088-000-000-06-R
BABY PLUSH PEG
13088-000-000-06-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 månader |
| Style Number | 13088 |
|---|---|
| Version Number | 13088-000 |
| Material | 13088-000-000-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLUSH PEG |
| EAN | 0074451130883 |
| Item UPC | 074451130883 |
| Color | FLERFÄRGAD |
| Material Summary | 60% Tyg, 35% Plast, 5% Metall |
| Fill Material Summary | 100% Polyester fyllning |
| Assembled Dimensions (in) | 14.0" (H) x 6.5" (W) x 2.5" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 35.56 cm (H) x 16.51 cm (W) x 6.35 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.299 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.136 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 15.8" (H) x 7.09" (W) x 2.17" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 40.13 cm (H) x 18.0 cm (W) x 5.5 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.393705 |
| Case Pack Cube (m) | 0.011 |
| Case Pack Cube (cm) | 11148.48 |
| Case Pack Weight (lb) | 2.596 |
| Case Pack Weight (kg) | 1.18 |
| Case Pack Dimensions (in) | 7.72" (H) x 6.22" (W) x 14.17" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 19.6 cm (H) x 15.8 cm (W) x 36.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Krävs inte |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|