BABY PLASTIC PEG
BE OE SEA OF SENSORY TEETHER TOY
13158-000-000-06-R
BABY PLASTIC PEG
13158-000-000-06-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 3 - 36 månader |
| Style Number | 13158 |
|---|---|
| Version Number | 13158-000 |
| Material | 13158-000-000-06-R |
| Brand | Baby Einstein™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLASTIC PEG |
| EAN | 0074451131583 |
| Item UPC | 074451131583 |
| Color | FLERFÄRGAD |
| Collection | Ocean Explorers |
| Material Summary | 80% Plast, 5% EVA (etylenvinylacetat), 15% Vätska |
| Assembled Dimensions (in) | 9.1" (H) x 6.5" (W) x 2.5" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 23.11 cm (H) x 16.51 cm (W) x 6.35 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.286 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.13 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 9.1" (H) x 6.5" (W) x 2.5" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 23.11 cm (H) x 16.51 cm (W) x 6.35 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.383114 |
| Case Pack Cube (m) | 0.011 |
| Case Pack Weight (lb) | 3.036 |
| Case Pack Weight (kg) | 1.38 |
| Case Pack Dimensions (in) | 7.6" (H) x 8.8" (W) x 9.9" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 19.3 cm (H) x 22.35 cm (W) x 25.15 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Krävs inte |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|