BABY PLUSH PEG
ING ECO RATTLE PEG TOY_KITT
13161-000-000-06-R
BABY PLUSH PEG
13161-000-000-06-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 månader |
| Style Number | 13161 |
|---|---|
| Version Number | 13161-000 |
| Material | 13161-000-000-06-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLUSH PEG |
| EAN | 0074451131613 |
| Item UPC | 074451131613 |
| Color | FLERFÄRGAD |
| Fashion | KITT |
| Material Summary | 60% Plast, 40% Tyg |
| Fill Material Summary | 100% Polyester fyllning |
| Assembled Dimensions (in) | 6.75" (H) x 3.0" (W) x 1.91" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 17.15 cm (H) x 7.62 cm (W) x 4.85 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.11 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.05 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 9.02" (H) x 4.88" (W) x 2.01" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 22.9 cm (H) x 12.4 cm (W) x 5.1 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.331336 |
| Case Pack Cube (m) | 0.009 |
| Case Pack Weight (lb) | 1.496 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.68 |
| Case Pack Dimensions (in) | 5.51" (H) x 9.88" (W) x 10.51" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 14.0 cm (H) x 25.1 cm (W) x 26.7 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Krävs inte |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|