BABY PLASTIC PEG
BE CALS SENSORY SHAKE UP ACTIVITY RATTLE
16707-000-000-06-R
BABY PLASTIC PEG
16707-000-000-06-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 3 - 36 månader |
| Style Number | 16707 |
|---|---|
| Version Number | 16707-000 |
| Material | 16707-000-000-06-R |
| Brand | Baby Einstein™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLASTIC PEG |
| EAN | 0074451167070 |
| Item UPC | 074451167070 |
| Color | FLERFÄRGAD |
| Material Summary | 99% Plast, 1% Metall |
| Assembled Dimensions (in) | 4.2" (H) x 2.9" (W) x 2.0" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 10.67 cm (H) x 7.37 cm (W) x 5.08 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.202 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.092 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 7.0" (H) x 5.5" (W) x 2.6" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 17.78 cm (H) x 13.97 cm (W) x 6.6 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.418282 |
| Case Pack Cube (m) | 0.012 |
| Case Pack Weight (lb) | 2.09 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.95 |
| Case Pack Dimensions (in) | 7.9" (H) x 5.9" (W) x 15.5" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 20.07 cm (H) x 14.99 cm (W) x 39.37 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Krävs inte |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|