TEETHER
BE ZEN STACK N WOBBLE TEETHER PEG TOY
16709-000-000-06-R
TEETHER
16709-000-000-06-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 3 - 36 månader |
| Style Number | 16709 |
|---|---|
| Version Number | 16709-000 |
| Material | 16709-000-000-06-R |
| Brand | Baby Einstein™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | TEETHER |
| EAN | 0074451167094 |
| Item UPC | 074451167094 |
| Color | FLERFÄRGAD |
| Material Summary | 90% Plast |
| Assembled Dimensions (in) | 5.12" (H) x 3.22" (W) x 3.11" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 13.0 cm (H) x 8.18 cm (W) x 7.9 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.55 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.25 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 6.5" (H) x 3.8" (W) x 3.6" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 16.51 cm (H) x 9.65 cm (W) x 9.14 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.323335 |
| Case Pack Cube (m) | 0.009 |
| Case Pack Weight (lb) | 4.444 |
| Case Pack Weight (kg) | 2.02 |
| Case Pack Dimensions (in) | 6.2" (H) x 7.7" (W) x 11.7" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 15.75 cm (H) x 19.56 cm (W) x 29.72 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 6 PCS |
| Batteries Required | Krävs inte |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|