BABY PLASTIC PEG
BS OBALL HOLD MY OWN EASY_GRASP APPLE
16760-000-000-06-R
BABY PLASTIC PEG
16760-000-000-06-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 månader |
| Style Number | 16760 |
|---|---|
| Version Number | 16760-000 |
| Material | 16760-000-000-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Technology | Oball™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLASTIC PEG |
| EAN | 0074451167605 |
| Item UPC | 074451167605 |
| Color | RÖD |
| Material Summary | 100% Plast |
| Assembled Dimensions (in) | 4.12" (H) x 3.6" (W) x 3.6" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 10.46 cm (H) x 9.14 cm (W) x 9.14 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.099 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.045 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 7.1" (H) x 5.6" (W) x 3.6" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 18.03 cm (H) x 14.22 cm (W) x 9.14 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.332096 |
| Case Pack Cube (m) | 0.009 |
| Case Pack Weight (lb) | 1.188 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.54 |
| Case Pack Dimensions (in) | 4.6" (H) x 6.0" (W) x 20.8" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 11.68 cm (H) x 15.24 cm (W) x 52.83 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Krävs inte |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|