BABY BOX TOY
BS GRAB AND GIGGLE MONKEY
16779-000-000-06-R
BABY BOX TOY
16779-000-000-06-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 6 - 36 månader |
| Style Number | 16779 |
|---|---|
| Version Number | 16779-000 |
| Material | 16779-000-000-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Technology | Oball™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY BOX TOY |
| EAN | 0074451167797 |
| Item UPC | 074451167797 |
| Color | FLERFÄRGAD |
| Material Summary | 90% Plast, 10% Metall |
| Assembled Dimensions (in) | 7.83" (H) x 7.19" (W) x 4.76" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 19.89 cm (H) x 18.26 cm (W) x 12.09 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.792 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.36 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 8.6" (H) x 8.0" (W) x 5.1" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 21.84 cm (H) x 20.32 cm (W) x 12.95 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.362335 |
| Case Pack Cube (m) | 0.039 |
| Case Pack Weight (lb) | 7.876 |
| Case Pack Weight (kg) | 3.58 |
| Case Pack Dimensions (in) | 9.2" (H) x 15.63" (W) x 16.37" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 23.37 cm (H) x 39.69 cm (W) x 41.59 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | Nödvändig |
| Battery Summary | 3 AA Batterier krävs (Endast för demo) |
| Battery 1 Brand | Hi-W |
| Battery 1 Capacity (mAh) | 940 |
| Battery 1 Code | R6 |
| Battery 1 Included | Endast för demo |
| Battery 1 Life | 144.0 |
| Battery 1 Manufacturer | Guangzhou Tiger Head Battery Group Co., LTD |
| Battery 1 Qty | 3 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AA |
| Battery 1 Type | Carbon Zinc |
| Battery 1 Voltage | 1.5V |
| Battery 1 Weight (g) | 18.5 |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|