BABY BOX TOY
BE HAPE TAMBOURINE TODDLER TOY
16845-000-000-06-R
BABY BOX TOY
16845-000-000-06-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 6 - 36 månader |
| Style Number | 16845 |
|---|---|
| Version Number | 16845-000 |
| Material | 16845-000-000-06-R |
| Brand | Baby Einstein™ |
| Partnership | Hape™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY BOX TOY |
| EAN | 0074451168459 |
| Item UPC | 074451168459 |
| Color | FLERFÄRGAD |
| Material Summary | 70% Plast, 10% Trä, 20% Electronic Parts |
| Assembled Dimensions (in) | 7.25" (H) x 7.0" (W) x 2.0" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 18.42 cm (H) x 17.78 cm (W) x 5.08 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.308 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.14 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 8.2" (H) x 7.4" (W) x 2.1" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 20.83 cm (H) x 18.8 cm (W) x 5.33 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.400468 |
| Case Pack Cube (m) | 0.011 |
| Case Pack Weight (lb) | 3.942 |
| Case Pack Weight (kg) | 1.792 |
| Case Pack Dimensions (in) | 8.86" (H) x 8.27" (W) x 9.45" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 22.5 cm (H) x 21.0 cm (W) x 24.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | Nödvändig |
| Battery Summary | 3 AAA Batterier krävs (Endast för demo) |
| Battery 1 Brand | Hi-W |
| Battery 1 Capacity (mAh) | 450 |
| Battery 1 Code | R03 |
| Battery 1 Included | Endast för demo |
| Battery 1 Life | 300.0 |
| Battery 1 Manufacturer | Guangzhou Tiger Head Battery Group Co., LTD |
| Battery 1 Qty | 3 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AAA |
| Battery 1 Type | Carbon Zinc |
| Battery 1 Voltage | 1.5V |
| Battery 1 Weight (g) | 9.5 |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|