TEETHER
ITY COOL BITE WATER TEETHER_DAISY
16881-000-000-06-R
TEETHER
16881-000-000-06-R
| Gender | Kvinna |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 3 - 36 månader |
| Style Number | 16881 |
|---|---|
| Version Number | 16881-000 |
| Material | 16881-000-000-06-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| SubBrand | ITY by Ingenuity™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | TEETHER |
| EAN | 0074451168817 |
| Item UPC | 074451168817 |
| Color | ROSA |
| Material Summary | 100% Plast |
| Assembled Dimensions (in) | 5.0" (H) x 1.0" (W) x 5.51" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 12.7 cm (H) x 2.54 cm (W) x 14.0 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.092 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.042 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 5.0" (H) x 5.6" (W) x 1.0" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 12.7 cm (H) x 14.22 cm (W) x 2.54 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.097441 |
| Case Pack Cube (m) | 0.003 |
| Case Pack Weight (lb) | 1.056 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.48 |
| Case Pack Dimensions (in) | 5.5" (H) x 3.4" (W) x 9.0" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 13.97 cm (H) x 8.64 cm (W) x 22.86 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Krävs inte |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|