WALKER
ING SMOOTH STRIDES CHAMBRAY WALKER PINK
17151-013
WALKER
17151-013
| Gender | Kvinna |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 6 - 12 månader |
| Style Number | 17151 |
|---|---|
| Version Number | 17151-013 |
| Material | 17151-013 |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | PLAYGEAR |
| SubCategory | WALKER |
| Color | ROSA |
| Material Summary | 60% Plast, 30% Metall, 10% Tyg |
| Assembled Dimensions (in) | 19.49" (H) x 27.95" (W) x 25.2" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 49.5 cm (H) x 71.0 cm (W) x 64.0 cm (L) |
| Collapsed Dimensions (in) | 19.09 in (H) x 27.56 in (W) x 24.8 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 48.5 cm (H) x 70.0 cm (W) x 63.0 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 7.348 |
| Weight of Product Alone (kg) | 3.34 |
| Batteries Required | Krävs inte |
|---|