BABY GIFT SET
BE OPUS SPLASH PALS 11_PIECE BATH SET
17364-000-000-06-R
BABY GIFT SET
17364-000-000-06-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 3 - 36 månader |
| Style Number | 17364 |
|---|---|
| Version Number | 17364-000 |
| Material | 17364-000-000-06-R |
| Brand | Baby Einstein™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY GIFT SET |
| EAN | 0074451173644 |
| Item UPC | 074451173644 |
| Color | FLERFÄRGAD |
| Material Summary | 85% Plast, 15% Skum |
| Assembled Dimensions (in) | 5.0" (H) x 10.0" (W) x 10.0" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 12.7 cm (H) x 25.4 cm (W) x 25.4 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.506 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.230 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 10.24" (H) x 12.01" (W) x 3.07" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 26.0 cm (H) x 30.5 cm (W) x 7.8 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.339946 |
| Case Pack Cube (m) | 0.038 |
| Case Pack Weight (lb) | 7.788 |
| Case Pack Weight (kg) | 3.54 |
| Case Pack Dimensions (in) | 9.69" (H) x 12.6" (W) x 18.98" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 24.6 cm (H) x 32.0 cm (W) x 48.2 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 6 PCS |
| Batteries Required | Krävs inte |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|