PLAY GYM
BS DB STITCH PARTY IN PARADISE ACT GYM
17446-000
PLAY GYM
17446-000
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 månader |
| Style Number | 17446 |
|---|---|
| Version Number | 17446-000 |
| Material | 17446-000 |
| Brand | Bright Starts™ |
| Partnership | Disney Baby™ |
| Category | PLAY GYMS |
| SubCategory | PLAY GYM |
| Color | AQUA |
| Material Summary | 80% Tyg, 20% Plast |
| Fill Material Summary | 90% Polyester fyllning, 10% Skum |
| Assembled Dimensions (in) | 17.93" (H) x 31.97" (W) x 44.88" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 45.53 cm (H) x 81.2 cm (W) x 114.0 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 18.65 in (H) x 6.0 in (W) x 23.6 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 47.37 cm (H) x 15.24 cm (W) x 60.0 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 1.584 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.720 |
| Batteries Required | Krävs inte |
|---|