PLAY GYM
BS WILD WIGGLES JUNGLE JUBILEE GYM
17516-000
PLAY GYM
17516-000
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 månader |
| Style Number | 17516 |
|---|---|
| Version Number | 17516-000 |
| Material | 17516-000 |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | PLAY GYMS |
| SubCategory | PLAY GYM |
| Color | FLERFÄRGAD |
| Material Summary | 80% Tyg, 20% Plast |
| Fill Material Summary | 80% Polyester, 20% Polyetenskum |
| Assembled Dimensions (in) | 18.0" (H) x 31.0" (W) x 31.0" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 45.72 cm (H) x 78.74 cm (W) x 78.74 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 3.0 in (H) x 20.0 in (W) x 14.0 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 7.62 cm (H) x 50.8 cm (W) x 35.6 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 1.606 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.730 |
| Batteries Required | Krävs inte |
|---|