CHANGING PADS
ING COMFY CLEAN CHANGING PAD
17592-091
CHANGING PADS
17592-091
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 24 månader |
| User Weight Range (lb) | 0 - 30 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 14 kg |
| Style Number | 17592 |
|---|---|
| Version Number | 17592-091 |
| Material | 17592-091 |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | CHANGING PADS |
| SubCategory | CHANGING PADS |
| Color | GRÅ |
| Material Summary | 97% EVA (etylenvinylacetat), 3% Plast |
| Assembled Dimensions (in) | 2.91" (H) x 16.97" (W) x 30.0" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 7.39 cm (H) x 43.1 cm (W) x 76.2 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 3.916 |
| Weight of Product Alone (kg) | 1.78 |
| Batteries Required | Krävs inte |
|---|