ROCKER
ING NESTLE ROCKER GREY
17624-091
ROCKER
17624-091
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 0 - 6 månader |
| User Weight Range (lb) | 0 - 20 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 9 kg |
| Style Number | 17624 |
|---|---|
| Version Number | 17624-091 |
| Material | 17624-091 |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | SEATS |
| SubCategory | ROCKER |
| Color | GRÅ |
| Material Summary | 64% Metall, 19% Plast, 17% Tyg |
| Assembled Dimensions (in) | 20.47" (H) x 27.05" (W) x 16.73" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 52.0 cm (H) x 68.7 cm (W) x 42.5 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 3.15 in (H) x 27.05 in (W) x 16.7 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 8.0 cm (H) x 68.7 cm (W) x 42.5 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 4.84 |
| Weight of Product Alone (kg) | 2.200 |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | Nödvändig |
| Battery Summary | 1 AAA Alkalisk Batterier krävs (Ingår ej) |
| Battery 1 Included | Ingår ej |
| Battery 1 Life | 100.0 |
| Battery 1 Qty | 1 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AAA |
| Battery 1 Type | Alkalisk |