STROLLER ACCESSORIES
ING STROLLER RAINCOVER
17627-090
STROLLER ACCESSORIES
17627-090
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Child |
| User Age Range | 0 - 60 månader |
| Style Number | 17627 |
|---|---|
| Version Number | 17627-090 |
| Material | 17627-090 |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | STROLLERS |
| SubCategory | STROLLER ACCESSORIES |
| Color | SVART |
| Material Summary | 99% Tyg, 1% Plast |
| Assembled Dimensions (in) | 43.31" (H) x 18.9" (W) x 35.43" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 110.0 cm (H) x 48.0 cm (W) x 90.0 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 1.18 in (H) x 28.74 in (W) x 50.4 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 3.0 cm (H) x 73.0 cm (W) x 128.0 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.968 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.440 |
| Batteries Required | Krävs inte |
|---|