BABY GIFT SET
BS SAFARI BEATS MONKEYS GIFT SET
17876-000-000-06-R
BABY GIFT SET
17876-000-000-06-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 3 - 36 månader |
| Style Number | 17876 |
|---|---|
| Version Number | 17876-000 |
| Material | 17876-000-000-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY GIFT SET |
| EAN | 0074451178762 |
| Item UPC | 074451178762 |
| Color | FLERFÄRGAD |
| Material Summary | 90% Plast, 10% Metall |
| Assembled Dimensions (in) | 4.01" (H) x 9.84" (W) x 5.9" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 10.18 cm (H) x 25.0 cm (W) x 14.99 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 1.32 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.60 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 8.07" (H) x 13.19" (W) x 6.1" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 20.5 cm (H) x 33.5 cm (W) x 15.5 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.041218 |
| Case Pack Cube (m) | 0.029 |
| Case Pack Weight (lb) | 10.01 |
| Case Pack Weight (kg) | 4.55 |
| Case Pack Dimensions (in) | 8.27" (H) x 9.45" (W) x 23.03" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 21.0 cm (H) x 24.0 cm (W) x 58.5 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | Nödvändig |
| Battery Summary | 3 AA Batterier krävs () |
| Battery 1 Life | 144.0 |
| Battery 1 Qty | 3 |
| Battery 1 Size | AA |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|