POTTY
BS DB 2 IN 1 MY TRAVEL POTTY CARS
17898-010
POTTY
17898-010
| Gender | Manlig |
|---|---|
| User Age Group | Child |
| User Age Range | 18 - 60 månader |
| Style Number | 17898 |
|---|---|
| Version Number | 17898-010 |
| Material | 17898-010 |
| Brand | Bright Starts™ |
| Partnership | Disney Baby™ |
| Category | POTTY TRAINING |
| SubCategory | POTTY |
| Color | RÖD |
| Assembled Dimensions (in) | 5.83" (H) x 10.04" (W) x 11.02" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 14.8 cm (H) x 25.5 cm (W) x 28.0 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 2.95 in (H) x 10.04 in (W) x 11.7 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 7.5 cm (H) x 25.5 cm (W) x 29.7 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.964 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.438 |
| Batteries Required | Krävs inte |
|---|