BATH TUBS
ING COMFY CLEAN NB TO TODDLER TUB GREEN
19787-040
BATH TUBS
19787-040
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 24 månader |
| Style Number | 19787 |
|---|---|
| Version Number | 19787-040 |
| Material | 19787-040 |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | BATH |
| SubCategory | BATH TUBS |
| Color | GRÖN |
| Material Summary | 97.93% Plast, 2.07% Tyg |
| Assembled Dimensions (in) | 8.35" (H) x 16.85" (W) x 28.7" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 21.21 cm (H) x 42.8 cm (W) x 72.9 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Collapsed Dimensions (in) | 8.35 in (H) x 16.85 in (W) x 28.7 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 21.21 cm (H) x 42.8 cm (W) x 72.9 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 2.596 |
| Weight of Product Alone (kg) | 1.18 |
| Batteries Required | Krävs inte |
|---|