SWADDLES
SWMBI ORG SWD 2PK 0_3M_VLBA TCKLD PNK
52023-000
SWADDLES
52023-000
| Gender | Kvinna |
|---|---|
| User Age Group | Newborn |
| User Age Range | 0 - 3 månader |
| User Height Range (in) | 0 - 26 in |
| User Height Range (cm) | 0 - 66 cm |
| User Weight Range (lb) | 7 - 14 lb |
| User Weight Range (kg) | 3 - 6 kg |
| Style Number | 52023 |
|---|---|
| Version Number | 52023-000 |
| Material | 52023-000 |
| Brand | Ingenuity™ |
| SubBrand | SwaddleMe by Ingenuity™ |
| Category | SOFT GOODS |
| SubCategory | SWADDLES |
| Color | ROSA |
| Fashion | PINK HEARTS |
| Platform | Original Swaddle |
| Material Summary | 100% Bomull |
| Assembled Dimensions (in) | 21.0" (H) x 12.5" (W) x 0.1" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 53.34 cm (H) x 31.75 cm (W) x 0.25 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.22 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.1 |
| Batteries Required | Krävs inte |
|---|