BABY BOX TOY
BS TAKE ALONG TOY BAR_BUSY BIRDIES
52159-000-00T-06-R
BABY BOX TOY
52159-000-00T-06-R
| Gender | Kvinna |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 månader |
| Style Number | 52159 |
|---|---|
| Version Number | 52159-000 |
| Material | 52159-000-00T-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY BOX TOY |
| EAN | 0074451521599 |
| Item UPC | 074451521599 |
| Color | ROSA |
| Collection | Pretty in Pink |
| Material Summary | 92% Plast, 6% Metall, 2% Polyester |
| Assembled Dimensions (in) | 5.0" (H) x 12.5" (W) x 1.75" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 12.7 cm (H) x 31.75 cm (W) x 4.45 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.374 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.17 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 7.9" (H) x 13.1" (W) x 2.9" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 20.07 cm (H) x 33.27 cm (W) x 7.37 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.632306 |
| Case Pack Cube (m) | 0.018 |
| Case Pack Weight (lb) | 4.14 |
| Case Pack Weight (kg) | 1.882 |
| Case Pack Dimensions (in) | 7.8" (H) x 10.3" (W) x 13.6" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 19.81 cm (H) x 26.16 cm (W) x 34.54 cm (L) |
| Number Of Inners | 3.0 |
| Units Per Inner | 2.0 |
| Inner Description | 3 INNERS W/ 2 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | Nödvändig |
| Battery Summary | 2 AAA Batterier krävs (Endast för demo) |
| Battery 1 Brand | Golden Power |
| Battery 1 Capacity (mAh) | 400 |
| Battery 1 Code | R03 |
| Battery 1 Included | Endast för demo |
| Battery 1 Life | 200.0 |
| Battery 1 Manufacturer | Golden Power Corporation (HK) LTD |
| Battery 1 Qty | 2 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AAA |
| Battery 1 Type | Carbon Zinc |
| Battery 1 Voltage | 1.5V |
| Battery 1 Weight (g) | 9.5 |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|