BABY PLASTIC PEG
BS OBALL RATTLE N ROLL TOY_ASSORTED
81510-000-000-02-R
BABY PLASTIC PEG
81510-000-000-02-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 3 - 36 månader |
| Style Number | 81510 |
|---|---|
| Version Number | 81510-000 |
| Material | 81510-000-000-02-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLASTIC PEG |
| EAN | 0074451815100 |
| Item UPC | 074451815100 |
| Color | FLERFÄRGAD |
| Material Summary | 97% Plast, 3% Metall |
| Assembled Dimensions (in) | 3.7" (H) x 3.4" (W) x 4.5" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 9.4 cm (H) x 8.64 cm (W) x 11.43 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.246 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.112 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 7.1" (H) x 5.6" (W) x 3.5" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 18.03 cm (H) x 14.22 cm (W) x 8.89 cm (L) |
| Case Pack QTY | 2.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.103477 |
| Case Pack Cube (m) | 0.003 |
| Case Pack Weight (lb) | 1.496 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.68 |
| Case Pack Dimensions (in) | 4.1" (H) x 5.9" (W) x 7.4" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 10.41 cm (H) x 14.98 cm (W) x 18.79 cm (L) |
| Number Of Inners | 2.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 2 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Krävs inte |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|