ACTIVITY CENTER
BS DB MINNIE MOUSE JUMPER_PEEKABOO
10299-000
ACTIVITY CENTER
10299-000
| Gender | 女性 |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 6 - 12 ? |
| User Weight Range (lb) | 0 - 25 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 11 kg |
| Style Number | 10299 |
|---|---|
| Version Number | 10299-000 |
| Material | 10299-000 |
| Brand | Bright Starts™ |
| Partnership | Disney Baby™ |
| Category | PLAYGEAR |
| SubCategory | ACTIVITY CENTER |
| Color | 粉红色 |
| Fashion | PEEKABOO |
| Platform | 4-Leg Jumper |
| Material Summary | 50% 塑料, 45% 金屬, 5% 聚酯纤维 |
| Assembled Dimensions (in) | 33.31" (H) x 27.95" (W) x 32.87" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 84.6 cm (H) x 71.0 cm (W) x 83.5 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 11.682 |
| Weight of Product Alone (kg) | 5.31 |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | 必需的 |
| Battery Summary | 2 AA 碱性 需要電池 (不包含) |
| Battery 1 Included | 不包含 |
| Battery 1 Life | 96.0 |
| Battery 1 Qty | 2 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AA |
| Battery 1 Type | 碱性 |