DOOR JUMPER
BS DLX DOOR JUMPER_BOUNCE N SPRING
10410-000
DOOR JUMPER
10410-000
| Gender | 男女通用的 |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 6 - 12 ? |
| Style Number | 10410 |
|---|---|
| Version Number | 10410-000 |
| Material | 10410-000 |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | PLAYGEAR |
| SubCategory | DOOR JUMPER |
| Color | 多色 |
| Fashion | BOUNCE 'N SPRING DELUXE |
| Platform | Door Jumper |
| Material Summary | 60% 金屬, 30% 塑料, 10% 织物 |
| Fill Material Summary | 100% 聚酯填充 |
| Assembled Dimensions (in) | 76.0" (H) x 16.9" (W) x 13.8" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 193.04 cm (H) x 42.93 cm (W) x 35.05 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 4.5 in (H) x 17.0 in (W) x 11.0 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 11.43 cm (H) x 43.18 cm (W) x 27.9 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 4.422 |
| Weight of Product Alone (kg) | 2.01 |
| Batteries Required | 不需要 |
|---|