ACTIVITY CENTER
BE NEIGHBORHOOD SYMPHONY JUMPER
10504-000-000-01-R
- 全封闭包装发货
ACTIVITY CENTER
10504-000-000-01-R
| Gender | 男女通用的 |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 6 - 12 ? |
| User Weight Range (lb) | 0 - 25 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 11 kg |
| Style Number | 10504 |
|---|---|
| Version Number | 10504-000 |
| Material | 10504-000-000-01-R |
| Brand | Baby Einstein™ |
| Category | PLAYGEAR |
| SubCategory | ACTIVITY CENTER |
| EAN | 0074451105041 |
| Item UPC | 074451105041 |
| Color | 多色 |
| Fashion | NEIGHBORHOOD SYMPHONY |
| Collection | Every Child can be a Composer |
| Platform | 3-Leg Jumper |
| Material Summary | 50% 塑料, 45% 金屬, 5% 聚酯纤维 |
| Assembled Dimensions (in) | 34.0" (H) x 36.7" (W) x 36.7" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 86.36 cm (H) x 93.22 cm (W) x 93.22 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 12.584 |
| Weight of Product Alone (kg) | 5.72 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 26.0" (H) x 25.6" (W) x 6.9" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 66.04 cm (H) x 65.02 cm (W) x 17.53 cm (L) |
| Case Pack QTY | 1.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 2.658221 |
| Case Pack Cube (m) | 0.075 |
| Case Pack Weight (lb) | 15.466 |
| Case Pack Weight (kg) | 7.03 |
| Case Pack Dimensions (in) | 26.0" (H) x 25.6" (W) x 6.9" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 66.04 cm (H) x 65.02 cm (W) x 17.53 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 1 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | 必需的 |
| Battery Summary | 3 AA 碱性 需要電池 (不包含) |
| Battery 1 Included | 不包含 |
| Battery 1 Life | 144.0 |
| Battery 1 Qty | 3 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AA |
| Battery 1 Type | 碱性 |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|