BOUNCER
ING CRADLING BOUNCER_MORRISON
11203-000
BOUNCER
11203-000
| Gender | 男女通用的 |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 0 - 6 ? |
| User Weight Range (lb) | 0 - 20 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 9 kg |
| Style Number | 11203 |
|---|---|
| Version Number | 11203-000 |
| Material | 11203-000 |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | SEATS |
| SubCategory | BOUNCER |
| Color | 灰色 |
| Fashion | MORRISON |
| Platform | Soothing Bouncer |
| Material Summary | 65% 金屬, 20% 塑料, 15% 织物 |
| Fill Material Summary | 90% 聚酯纤维, 10% 泡沫 |
| Assembled Dimensions (in) | 22.8" (H) x 20.08" (W) x 25.2" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 57.91 cm (H) x 51.0 cm (W) x 64.01 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 5.06 |
| Weight of Product Alone (kg) | 2.3 |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | 必需的 |
| Battery Summary | 3 C 碱性 需要電池 (不包含) |
| Battery 1 Included | 不包含 |
| Battery 1 Life | 180.0 |
| Battery 1 Qty | 3 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | C |
| Battery 1 Type | 碱性 |