BABY PLASTIC PEG
BS OBALL RATTLE_ASSORTED_3 COLORS
11483-000-01D-06-R
- 三种拨浪鼓合二为一,摇出无穷乐趣
- 屡获殊荣的设计专为小手指设计
- 平滑、灵活、易于握持
- 可放在尿布袋、育儿室和婴儿床中
BABY PLASTIC PEG
11483-000-01D-06-R
| Product Description | 是什么让宝宝兴奋不已?是简单的、可挤压的欧球拨浪鼓!为小手抓握而设计,采用标志性的欧球材料。共有29个指孔,因此即使是没有经验的手指也可以紧紧抓住,使尽全力摇晃!您的宝宝会喜欢看每一个拨浪鼓里面明亮的珠子在每一次摇晃中发出咔嚓咔嚓的声音。把这些获奖的拨浪鼓扔进您的尿布袋里,无论您走到哪里,都可以把它们放在身边。您的发声器总会有一颗球! |
|---|
| Gender | 男女通用的 |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 ? |
| Style Number | 11483 |
|---|---|
| Version Number | 11483-000 |
| Material | 11483-000-01D-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Technology | Oball™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLASTIC PEG |
| EAN | 0074451114838 |
| Item UPC | 074451114838 |
| Color | 多色 |
| Material Summary | 100% 塑料 |
| Assembled Dimensions (in) | 4.0" (H) x 4.0" (W) x 4.0" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 10.16 cm (H) x 10.16 cm (W) x 10.16 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.11 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.05 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 7.8" (H) x 5.6" (W) x 4.0" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 19.81 cm (H) x 14.22 cm (W) x 10.16 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.243509 |
| Case Pack Cube (m) | 0.007 |
| Case Pack Weight (lb) | 1.188 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.54 |
| Case Pack Dimensions (in) | 4.6" (H) x 8.1" (W) x 11.3" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 11.68 cm (H) x 20.57 cm (W) x 28.7 cm (L) |
| Number Of Inners | 3.0 |
| Units Per Inner | 2.0 |
| Inner Description | 3 INNERS W/ 2 PCS |
| Batteries Required | 不需要 |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|