PLAY GYM
BS ACTIVITY GYM_HUG N CUDDLE
12590-000-000-01-E
- 大象大大的拥抱正等着您和宝宝
- 绒毛软垫,适合俯卧或平躺玩耍
- 20 分钟欢快的音乐
- 5 个随身玩具,随时随地玩乐
- 包括珠子追逐者和质感玩具
PLAY GYM
12590-000-000-01-E
| Product Description | 这款甜美的游戏垫让宝宝每次游戏时都能获得大象的拥抱。这款 Bright Starts Hug-N-Cuddle 大象活动毯为宝宝的俯卧和平躺游戏时间带来最舒适的空间和乐趣。在任何游戏位置,宝宝都可以摇晃、拨动和挤压 5 个随身玩具,例如我们最新设计的慢吞吞可爱角色 - 树懒!在俯卧时间通过有趣的活动吸引宝宝,例如我们迷人的缎面 Taggies 或躲猫猫镜子。随着宝宝逐渐长大,您可以拆下玩具杆,让大象变成舒适的游戏垫和柔软亲切的朋友。这款绒毛活动垫为您和宝宝提供了充足的空间,让宝宝未来几年都能舒适依偎。 |
|---|
| Gender | 男女通用的 |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 ? |
| User Weight Range (lb) | 0 - 0 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 0 kg |
| Style Number | 12590 |
|---|---|
| Version Number | 12590-000 |
| Material | 12590-000-000-01-E |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | PLAY GYMS |
| SubCategory | PLAY GYM |
| EAN | 0074451125902 |
| Item UPC | 074451125902 |
| Color | 绿 |
| Material Summary | 75% 織物, 20% 塑料, 5% 金属 |
| Fill Material Summary | 90% 聚酯填充, 9% 泡沫, 1% 塑料 |
| Assembled Dimensions (in) | 21.3" (H) x 27.6" (W) x 36.2" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 54.1 cm (H) x 70.1 cm (W) x 91.95 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 2.8 in (H) x 23.2 in (W) x 19.9 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 7.11 cm (H) x 58.93 cm (W) x 50.5 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 1.034 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.47 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 2.5" (H) x 15.3" (W) x 22.2" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 6.35 cm (H) x 38.86 cm (W) x 56.39 cm (L) |
| Case Pack QTY | 1.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.491398 |
| Case Pack Cube (m) | 0.014 |
| Case Pack Weight (lb) | 2.442 |
| Case Pack Weight (kg) | 1.11 |
| Case Pack Dimensions (in) | 2.5" (H) x 15.3" (W) x 22.2" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 6.35 cm (H) x 38.86 cm (W) x 56.39 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 1 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | 必需的 |
| Battery Summary | 2 AA 碱性 需要電池 (不包含) |
| Battery 1 Included | 不包含 |
| Battery 1 Life | 96.0 |
| Battery 1 Qty | 2 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AA |
| Battery 1 Type | 碱性 |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|