SWADDLES
SWMBI POD 1PK 0_2M_FLOWER CONFETTI
17123-000-000-02-R
SWADDLES
17123-000-000-02-R
| Gender | 女性 |
|---|---|
| User Age Group | Newborn |
| User Age Range | 0 - 2 ? |
| User Weight Range (lb) | 5 - 12 lb |
| User Weight Range (kg) | 2 - 5 kg |
| Style Number | 17123 |
|---|---|
| Version Number | 17123-000 |
| Material | 17123-000-000-02-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| SubBrand | SwaddleMe by Ingenuity™ |
| Category | SOFT GOODS |
| SubCategory | SWADDLES |
| EAN | 0012914171233 |
| Item UPC | 012914171233 |
| Color | 粉红色 |
| Platform | Pod |
| Material Summary | 86% 織物, 14% 塑料 |
| Assembled Dimensions (in) | 19.5" (H) x 8.75" (W) x 0.1" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 49.53 cm (H) x 22.23 cm (W) x 0.25 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.22 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.1 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 8.82" (H) x 5.59" (W) x 1.22" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 22.4 cm (H) x 14.2 cm (W) x 3.1 cm (L) |
| Case Pack QTY | 2.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.113626 |
| Case Pack Cube (m) | 0.003 |
| Case Pack Weight (lb) | 0.801 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.364 |
| Case Pack Dimensions (in) | 9.92" (H) x 2.99" (W) x 6.61" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 25.2 cm (H) x 7.6 cm (W) x 16.8 cm (L) |
| Number Of Inners | 2.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 2 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | 不需要 |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|