POTTY
ING FOLDAWAY LADDER POTTY
17336-044
POTTY
17336-044
| Gender | 男女通用的 |
|---|---|
| User Age Group | Child |
| User Age Range | 18 - 50 ? |
| Style Number | 17336 |
|---|---|
| Version Number | 17336-044 |
| Material | 17336-044 |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | POTTY TRAINING |
| SubCategory | POTTY |
| Color | 圣人 |
| Material Summary | 99% 塑料, 1% 織物 |
| Assembled Dimensions (in) | 22.44" (H) x 20.47" (W) x 15.75" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 57.0 cm (H) x 52.0 cm (W) x 40.0 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 15.75 in (H) x 4.92 in (W) x 16.1 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 40.0 cm (H) x 12.5 cm (W) x 41.0 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 3.146 |
| Weight of Product Alone (kg) | 1.430 |
| Batteries Required | 不需要 |
|---|