STROLLER ACCESSORIES
ING 3DMINI RAIN COVER
17652-090-000-06-R
STROLLER ACCESSORIES
17652-090-000-06-R
| Gender | 男女通用的 |
|---|---|
| User Age Group | Child |
| User Age Range | 0 - 60 ? |
| Style Number | 17652 |
|---|---|
| Version Number | 17652-090 |
| Material | 17652-090-000-06-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | STROLLERS |
| SubCategory | STROLLER ACCESSORIES |
| EAN | 0074451176522 |
| Item UPC | 074451176522 |
| Color | 黑 |
| Material Summary | 98% 織物, 2% 塑料 |
| Assembled Dimensions (in) | 31.5" (H) x 15.75" (W) x 25.59" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 80.0 cm (H) x 40.0 cm (W) x 65.0 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.528 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.240 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 11.5" (H) x 5.91" (W) x 1.38" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 29.2 cm (H) x 15.0 cm (W) x 3.5 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.484694 |
| Case Pack Cube (m) | 0.014 |
| Case Pack Weight (lb) | 5.28 |
| Case Pack Weight (kg) | 2.4 |
| Case Pack Dimensions (in) | 12.01" (H) x 7.09" (W) x 9.84" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 30.5 cm (H) x 18.0 cm (W) x 25.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 6 PCS |
| Batteries Required | 不需要 |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|