BOUNCER
ING STOW & GO CMPCT FOLD BOUNCER CASHMER
17681-190
BOUNCER
17681-190
| Gender | 男女通用的 |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 0 - 6 ? |
| User Weight Range (lb) | 0 - 20 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 9 kg |
| Style Number | 17681 |
|---|---|
| Version Number | 17681-190 |
| Material | 17681-190 |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | SEATS |
| SubCategory | BOUNCER |
| Color | 燕麦色 |
| Material Summary | 66% 金屬, 20% 塑料, 14% 织物 |
| Assembled Dimensions (in) | 16.61" (H) x 15.94" (W) x 20.08" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 42.2 cm (H) x 40.5 cm (W) x 51.0 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Weight of Product Alone (lb) | 4.84 |
| Weight of Product Alone (kg) | 2.2 |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | 必需的 |
| Battery Summary | 1 AAA 需要電池 (不包含) |
| Battery 1 Included | 不包含 |
| Battery 1 Life | 100.0 |
| Battery 1 Qty | 1 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AAA |