SWADDLES
SM 3L SLEEPER 1PK CLT DANCE STG3 S
17683-186-000-04-R
| Gender | 男女通用的 |
|---|
| User Age Group | Newborn |
|---|
| User Age Range | 0 - 3 ? |
|---|
| Style Number | 17683 |
|---|
| Version Number | 17683-186 |
|---|
| Material | 17683-186-000-04-R |
|---|
| Brand | Ingenuity™ |
|---|
| SubBrand | SwaddleMe by Ingenuity™ |
|---|
| Category | SOFT GOODS |
|---|
| SubCategory | SWADDLES |
|---|
| EAN | 0074451176836 |
|---|
| Item UPC | 074451176836 |
|---|
| Color | 卡其 |
|---|
| Fashion | CELESTIAL DANCE |
|---|
| Material Summary | 90% 織物, 10% 塑料 |
|---|
| Assembled Dimensions (in) | 21.21" (H) x 14.0" (W) x 0.16" (L) |
|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 53.88 cm (H) x 35.56 cm (W) x 0.4 cm (L) |
|---|
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
|---|
| Weight of Product Alone (lb) | 0.22 |
|---|
| Weight of Product Alone (kg) | 0.100 |
|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 9.92" (H) x 5.6" (W) x 1.1" (L) |
|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 25.2 cm (H) x 14.22 cm (W) x 2.79 cm (L) |
|---|
| Case Pack QTY | 4.0 |
|---|
| Case Pack Cube (ft) | 0.199853 |
|---|
| Case Pack Cube (m) | 0.006 |
|---|
| Case Pack Weight (lb) | 1.826 |
|---|
| Case Pack Weight (kg) | 0.83 |
|---|
| Case Pack Dimensions (in) | 10.31" (H) x 5.31" (W) x 6.3" (L) |
|---|
| Case Pack Dimensions (cm) | 26.2 cm (H) x 13.5 cm (W) x 16.0 cm (L) |
|---|
| Number Of Inners | 4.0 |
|---|
| Units Per Inner | 1.0 |
|---|
| Inner Description | 4 INNERS W/ 1 PCS |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL | |
|---|
Products in this grouping
2 products