SWING-TRAVEL
ING SNG PORT SWING BOUT BELLA TEDDY AUS
17824-091
SWING-TRAVEL
17824-091
| Gender | 男女通用的 |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 0 - 9 ? |
| User Weight Range (lb) | 6 - 20 lb |
| User Weight Range (kg) | 3 - 9 kg |
| Style Number | 17824 |
|---|---|
| Version Number | 17824-091 |
| Material | 17824-091 |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | SWINGS |
| SubCategory | SWING-TRAVEL |
| Color | 灰色 |
| Fashion | BELLA TEDDY |
| Platform | Swing 'n Go |
| Material Summary | 60% 金屬, 32% 塑料, 8% 聚酯纤维 |
| Fill Material Summary | 100% 聚酯填充 |
| Assembled Dimensions (in) | 25.6" (H) x 21.5" (W) x 31.1" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 65.02 cm (H) x 54.61 cm (W) x 78.99 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 28.0 in (H) x 23.2 in (W) x 9.0 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 71.12 cm (H) x 58.93 cm (W) x 22.9 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 11.088 |
| Weight of Product Alone (kg) | 5.04 |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | 必需的 |
| Battery Summary | 4 D 碱性 需要電池 (不包含) |
| Battery 1 Included | 不包含 |
| Battery 1 Life | 260.0 |
| Battery 1 Qty | 4 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | D |
| Battery 1 Type | 碱性 |