BABY BOX TOY
BS HAB BOP AROUND PALL FROG
17874-000-000-02-R
Digital Assets
Video - Product Detail .MP4 (Evergreen)

| Gender | 男女通用的 |
|---|
| User Age Group | Toddler |
|---|
| User Age Range | 6 - 36 ? |
|---|
| Style Number | 17874 |
|---|
| Version Number | 17874-000 |
|---|
| Material | 17874-000-000-02-R |
|---|
| Brand | Bright Starts™ |
|---|
| Category | BABY BOX TOYS |
|---|
| SubCategory | BABY BOX TOY |
|---|
| EAN | 0074451178748 |
|---|
| Item UPC | 074451178748 |
|---|
| Color | 绿 |
|---|
| Material Summary | 51.80% 塑料, 26.10% 織物, 13.80% 金属, 8.30% 合成材料 |
|---|
| Assembled Dimensions (in) | 6.1" (H) x 7.09" (W) x 7.09" (L) |
|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 15.5 cm (H) x 18.0 cm (W) x 18.0 cm (L) |
|---|
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
|---|
| Weight of Product Alone (lb) | 0.572 |
|---|
| Weight of Product Alone (kg) | 0.260 |
|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 7.8" (H) x 5.59" (W) x 6.57" (L) |
|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 19.8 cm (H) x 14.2 cm (W) x 16.7 cm (L) |
|---|
| Case Pack QTY | 2.0 |
|---|
| Case Pack Cube (ft) | 0.366391 |
|---|
| Case Pack Cube (m) | 0.01 |
|---|
| Case Pack Weight (lb) | 1.98 |
|---|
| Case Pack Weight (kg) | 0.9 |
|---|
| Case Pack Dimensions (in) | 8.19" (H) x 6.77" (W) x 11.42" (L) |
|---|
| Case Pack Dimensions (cm) | 20.8 cm (H) x 17.2 cm (W) x 29.0 cm (L) |
|---|
| Number Of Inners | 2.0 |
|---|
| Units Per Inner | 1.0 |
|---|
| Inner Description | 2 INNERS W/ 1 PCS |
|---|
| Power Source(s) | Battery |
|---|
| Batteries Required | 必需的 |
|---|
| Battery Summary | 3 AAA 需要電池 (僅供演示) |
|---|
| Battery 1 Brand | Hi-W |
|---|
| Battery 1 Capacity (mAh) | 450 |
|---|
| Battery 1 Code | R03 |
|---|
| Battery 1 Included | 僅供演示 |
|---|
| Battery 1 Life | 300.0 |
|---|
| Battery 1 Manufacturer | Guangzhou Tiger Head Battery Group Co., LTD |
|---|
| Battery 1 Qty | 3 |
|---|
| Battery 1 Replaceable | Yes |
|---|
| Battery 1 Size | AAA |
|---|
| Battery 1 Type | Carbon Zinc |
|---|
| Battery 1 Voltage | 1.5V |
|---|
| Battery 1 Weight (g) | 9.5 |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL | - AE
- AT
- AU
- BE
- BH
- CA
- DE
- ES
- FR
- GB
- IE
- IT
- LU
- MT
- MX
- NL
- NZ
- PL
- US
|
|---|
Products in this grouping
2 products