POTTY
BS DB LADDER POTTY SPIDEY N FRIENDS
18005-000-000-01-R
POTTY
18005-000-000-01-R
| Gender | 男女通用的 |
|---|---|
| User Age Group | Child |
| User Age Range | 18 - 60 ? |
| Style Number | 18005 |
|---|---|
| Version Number | 18005-000 |
| Material | 18005-000-000-01-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Partnership | Marvel |
| Category | POTTY TRAINING |
| SubCategory | POTTY |
| EAN | 0074451180055 |
| Item UPC | 074451180055 |
| Color | 红 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 4.92" (H) x 15.16" (W) x 16.54" (L) |
|---|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 12.5 cm (H) x 38.5 cm (W) x 42.0 cm (L) |
| Case Pack QTY | 1.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.713798 |
| Case Pack Cube (m) | 0.02 |
| Case Pack Cube (cm) | 20212.5 |
| Case Pack Weight (lb) | 3.3 |
| Case Pack Weight (kg) | 1.5 |
| Case Pack Dimensions (in) | 4.92" (H) x 15.16" (W) x 16.54" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 12.5 cm (H) x 38.5 cm (W) x 42.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 1 PCS |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|