BABY GIFT SET
BS LITTLE EXPLORERS GIFT SET EXCL
18023-000-000-06-R
BABY GIFT SET
18023-000-000-06-R
| Gender | 男女通用的 |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 0 - 12 ? |
| Style Number | 18023 |
|---|---|
| Version Number | 18023-000 |
| Material | 18023-000-000-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY GIFT SET |
| EAN | 0074451180239 |
| Item UPC | 074451180239 |
| Color | 多色 |
| Material Summary | 85% 塑料, 15% 織物 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 8.5" (H) x 7.0" (W) x 2.5" (L) |
|---|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 21.59 cm (H) x 17.78 cm (W) x 6.35 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.648526 |
| Case Pack Cube (m) | 0.018 |
| Case Pack Cube (cm) | 18364.2 |
| Case Pack Weight (lb) | 6.16 |
| Case Pack Weight (kg) | 2.8 |
| Case Pack Dimensions (in) | 9.49" (H) x 7.5" (W) x 15.75" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 24.1 cm (H) x 19.05 cm (W) x 40.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 6 PCS |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|