SWADDLES
ING INT MONOGRAM SM 1PK JP SCRIBBLE ELEP
18041-053-000-04-R
SWADDLES
18041-053-000-04-R
| Gender | 男女通用的 |
|---|
| Style Number | 18041 |
|---|---|
| Version Number | 18041-053 |
| Material | 18041-053-000-04-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| SubBrand | SwaddleMe by Ingenuity™ |
| Category | SOFT GOODS |
| SubCategory | SWADDLES |
| EAN | 0074451180413 |
| Item UPC | 074451180413 |
| Color | 白 |
| Fashion | SCRIBBLE ELEPHANT |
| Platform | Monogram |
| Assembled Dimensions (in) | 21.0" (H) x 12.5" (W) x 0.16" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 53.34 cm (H) x 31.75 cm (W) x 0.4 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.251 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.114 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 9.92" (H) x 5.6" (W) x 1.1" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 25.2 cm (H) x 14.22 cm (W) x 2.79 cm (L) |
| Case Pack QTY | 4.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.199853 |
| Case Pack Cube (m) | 0.006 |
| Case Pack Weight (lb) | 2.09 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.95 |
| Case Pack Dimensions (in) | 10.31" (H) x 5.31" (W) x 6.3" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 26.2 cm (H) x 13.5 cm (W) x 16.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 4.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 4 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | 不需要 |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL | JP |
|---|