BABY GIFT SET
BS TEETHE N SOOTHE GIFT SET EXCL
18076-000-000-06-R
BABY GIFT SET
18076-000-000-06-R
| Gender | 男女通用的 |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 0 - 12 ? |
| Style Number | 18076 |
|---|---|
| Version Number | 18076-000 |
| Material | 18076-000-000-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY GIFT SET |
| EAN | 0074451180765 |
| Item UPC | 074451180765 |
| Color | 白 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 11.0" (H) x 15.75" (W) x 2.25" (L) |
|---|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 27.94 cm (H) x 40.01 cm (W) x 5.72 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.427915 |
| Case Pack Cube (m) | 0.04 |
| Case Pack Cube (cm) | 40434.048 |
| Case Pack Weight (lb) | 7.04 |
| Case Pack Weight (kg) | 3.2 |
| Case Pack Dimensions (in) | 11.3" (H) x 13.7" (W) x 15.95" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 28.69 cm (H) x 34.79 cm (W) x 40.51 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|