BASSINET
ING DREAM N GROW HANDSTITCH
26032-000
BASSINET
26032-000
| Gender | 男女通用的 |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 0 - 12 ? |
| User Weight Range (lb) | 0 - 25 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 11 kg |
| Style Number | 26032 |
|---|---|
| Version Number | 26032-000 |
| Material | 26032-000 |
| Brand | Ingenuity™ |
| SubBrand | Summer by Ingenuity™ |
| Category | BASSINET & PLAY YARDS |
| SubCategory | BASSINET |
| Color | 灰色 |
| Material Summary | 50% 金屬, 35% 塑料, 15% 塑料 |
| Frame Material Summary | 70% 金属, 30% 塑料 |
| Assembled Dimensions (in) | 31.9" (H) x 37.0" (W) x 29.5" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 81.03 cm (H) x 93.98 cm (W) x 74.93 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 25.96 |
| Weight of Product Alone (kg) | 11.8 |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | 必需的 |
| Battery Summary | 3 AA 碱性 需要電池 (不包含) |
| Battery 1 Included | 不包含 |
| Battery 1 Life | 144.0 |
| Battery 1 Qty | 3 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AA |
| Battery 1 Type | 碱性 |