GATES
ING BANISTER TO BANISTER KIT
27573-000
GATES
27573-000
| Gender | 男女通用的 |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 6 - 24 ? |
| Style Number | 27573 |
|---|---|
| Version Number | 27573-000 |
| Material | 27573-000 |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | SAFETY |
| SubCategory | GATES |
| Color | 棕色 |
| Material Summary | 50% 金屬, 40% 木頭, 10% 塑料 |
| Assembled Dimensions (in) | 36.97" (H) x 48.0" (W) x 2.5" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 93.9 cm (H) x 121.92 cm (W) x 6.35 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Collapsed Dimensions (in) | 4.13 in (H) x 38.39 in (W) x 2.6 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 10.5 cm (H) x 97.5 cm (W) x 6.5 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 3.08 |
| Weight of Product Alone (kg) | 1.4 |
| Batteries Required | 不需要 |
|---|