BABY BOX TOY
BS LIGHTS N COLORS DRIVER TOY
52178-000-000-02-R
BABY BOX TOY
52178-000-000-02-R
| Gender | 男女通用的 |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 6 - 36 ? |
| Style Number | 52178 |
|---|---|
| Version Number | 52178-000 |
| Material | 52178-000-000-02-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY BOX TOY |
| EAN | 0074451521780 |
| Item UPC | 074451521780 |
| Color | 多色 |
| Collection | Lights, Lights Baby |
| Material Summary | 95% 塑料, 5% 金屬 |
| Assembled Dimensions (in) | 8.0" (H) x 12.0" (W) x 7.0" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 20.32 cm (H) x 30.48 cm (W) x 17.78 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 1.98 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.9 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 9.8" (H) x 12.5" (W) x 7.5" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 24.89 cm (H) x 31.75 cm (W) x 19.05 cm (L) |
| Case Pack QTY | 2.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.825925 |
| Case Pack Cube (m) | 0.023 |
| Case Pack Weight (lb) | 5.148 |
| Case Pack Weight (kg) | 2.34 |
| Case Pack Dimensions (in) | 14.0" (H) x 7.9" (W) x 12.9" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 35.56 cm (H) x 20.07 cm (W) x 32.77 cm (L) |
| Number Of Inners | 2.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 2 INNERS W/ 1 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | 必需的 |
| Battery Summary | 3 AA 需要電池 (僅供演示) |
| Battery 1 Brand | Golden Power |
| Battery 1 Capacity (mAh) | 860 |
| Battery 1 Code | R6 |
| Battery 1 Included | 僅供演示 |
| Battery 1 Life | 144.0 |
| Battery 1 Manufacturer | Golden Power Corporation (HK) LTD |
| Battery 1 Qty | 3 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AA |
| Battery 1 Type | Carbon Zinc |
| Battery 1 Voltage | 1.5V |
| Battery 1 Weight (g) | 17.0 |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|