BOUNCER
BS DB WTP BOUNCER_DOTS N HUNNY POTS
60256-000-000-02-R
BOUNCER
60256-000-000-02-R
| Gender | 男女通用的 |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 0 - 6 ? |
| User Weight Range (lb) | 0 - 20 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 9 kg |
| Style Number | 60256 |
|---|---|
| Version Number | 60256-000 |
| Material | 60256-000-000-02-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Partnership | Disney Baby™ |
| Category | SEATS |
| SubCategory | BOUNCER |
| EAN | 0074451602564 |
| Item UPC | 074451602564 |
| Color | 卡其 |
| Fashion | DOTS & HUNNY POTS |
| Platform | Comfy Bouncer |
| Material Summary | 57% 塑料, 25% 鋼, 18% 织物 |
| Fill Material Summary | 60% 聚酯纤维, 20% 金属, 20% 塑料 |
| Assembled Dimensions (in) | 18.5" (H) x 20.08" (W) x 26.77" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 46.99 cm (H) x 51.0 cm (W) x 68.0 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 4.906 |
| Weight of Product Alone (kg) | 2.23 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 18.11" (H) x 20.08" (W) x 3.15" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 46.0 cm (H) x 51.0 cm (W) x 8.0 cm (L) |
| Case Pack QTY | 2.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.439249 |
| Case Pack Cube (m) | 0.041 |
| Case Pack Weight (lb) | 13.464 |
| Case Pack Weight (kg) | 6.12 |
| Case Pack Dimensions (in) | 20.47" (H) x 6.5" (W) x 18.7" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 52.0 cm (H) x 16.5 cm (W) x 47.5 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 2 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | 必需的 |
| Battery Summary | 3 C 碱性 需要電池 (不包含) |
| Battery 1 Included | 不包含 |
| Battery 1 Life | 180.0 |
| Battery 1 Qty | 3 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | C |
| Battery 1 Type | 碱性 |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|