BABY PLASTIC PEG
BS OBALL RATTLE N ROLL SPORTS CAR TOY
81559-000-000-36-R
BABY PLASTIC PEG
81559-000-000-36-R
| Gender | 男女通用的 |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 3 - 36 ? |
| Style Number | 81559 |
|---|---|
| Version Number | 81559-000 |
| Material | 81559-000-000-36-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Technology | Oball™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLASTIC PEG |
| EAN | 0074451815599 |
| Item UPC | 074451815599 |
| Color | 多色 |
| Material Summary | 96% 塑料, 4% 金屬 |
| Assembled Dimensions (in) | 3.7" (H) x 3.4" (W) x 4.5" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 9.4 cm (H) x 8.64 cm (W) x 11.43 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.242 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.11 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 6.3" (H) x 5.1" (W) x 4.0" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 16.0 cm (H) x 12.95 cm (W) x 10.16 cm (L) |
| Case Pack QTY | 36.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.440944 |
| Case Pack Cube (m) | 0.041 |
| Case Pack Weight (lb) | 12.764 |
| Case Pack Weight (kg) | 5.802 |
| Case Pack Dimensions (in) | 11.02" (H) x 13.19" (W) x 17.13" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 28.0 cm (H) x 33.5 cm (W) x 43.5 cm (L) |
| Number Of Inners | 18.0 |
| Units Per Inner | 2.0 |
| Inner Description | 18 INNERS W/ 2 PCS |
| Batteries Required | 不需要 |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|