BABY BOX TOY
Star Bright Symphony™ 音乐玩具
90665-000-000-06-E
- 随时随地满足宝宝的好奇心
- 微笑之星可播放 20 首经典旋律和声音
- 充满乐趣的音乐玩具
- 柔和的灯光左右摇曳安抚宝宝
- 两节 5 号电池供电
- 可擦拭、易清洁
BABY BOX TOY
90665-000-000-06-E
| Product Description | 星光、星光闪烁的旋律让宝宝随时随地轻松进入梦乡。这款来自 Baby Einstein 让人爱不释手的长绒毛随身玩具采用了易拆卸的紧固件,可轻松固定在婴儿车、婴儿床、背带和其他物体上。神奇的音乐加上柔和的灯光可以有效安抚哭闹的宝宝。 |
|---|
| Gender | 男女通用的 |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 ? |
| Style Number | 90665 |
|---|---|
| Version Number | 90665-000 |
| Material | 90665-000-000-06-E |
| Brand | Baby Einstein™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY BOX TOY |
| EAN | 0074451906655 |
| Item UPC | 074451906655 |
| Color | 多色 |
| Collection | Every Child can be a Composer |
| Material Summary | 50% 塑料, 45% 織物, 5% 金属 |
| Fill Material Summary | 100% 聚酯纤维 |
| Assembled Dimensions (in) | 7.3" (H) x 7.3" (W) x 1.6" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 18.54 cm (H) x 18.54 cm (W) x 4.06 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.264 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.12 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 7.0" (H) x 8.5" (W) x 1.9" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 17.78 cm (H) x 21.59 cm (W) x 4.83 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.46773 |
| Case Pack Cube (m) | 0.013 |
| Case Pack Weight (lb) | 3.08 |
| Case Pack Weight (kg) | 1.4 |
| Case Pack Dimensions (in) | 7.6" (H) x 8.86" (W) x 12.01" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 19.3 cm (H) x 22.5 cm (W) x 30.5 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 6 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | 必需的 |
| Battery Summary | 2 AA 需要電池 (僅供演示) |
| Battery 1 Brand | Hi-W |
| Battery 1 Capacity (mAh) | 940 |
| Battery 1 Code | R6 |
| Battery 1 Included | 僅供演示 |
| Battery 1 Life | 96.0 |
| Battery 1 Manufacturer | Guangzhou Tiger Head Battery Group Co., LTD |
| Battery 1 Qty | 2 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AA |
| Battery 1 Type | Carbon Zinc |
| Battery 1 Voltage | 1.5V |
| Battery 1 Weight (g) | 18.5 |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|